thc v krvi

Vloženo: 12. 6. 2017, Číslo dotazu: 3583

Dobry den,pred 14 dny jsem byl kontrolovan policii v Brně na th+c v krvi,test byl pozitivní,nyní cekam na vysledky krve,nicméně bych se chtěl optat,zdali se to da resit v miste bydliště což je liberecký kraj,co pro to musim udělat?předem děkuji

Odpovídá: Hana Fidesová (14. 6. 2017)

Dobrý den,

tzv. místní příslušnost je daná zákonem, rozhodující je místo spáchání přestupku. Úřad má možnost postoupit věc jinému úřadu do jiného územního obvodu, pouze však z důvodu účelnosti, aby se tak usnadnilo projednání přestupku (např. kvůli výslechu svědků, kteří by museli zdlouhavě cestovat). Teoreticky můžete požádat o postoupení věci do místa bydliště, úřad Vám však vyhovět nemusí a navíc nelze vyloučit, že to rozhodnutí ve věci oddálí.

S pozdravem Hana Fidesová

Vložit nový dotaz Zobrazit archiv

Kontakt

Adresa:
Koněvova 95
130 00 Praha 3 - Žižkov

tel.: 222 582 932
mobil: 736 760 701

E-mail: ppano@asociace.org

Asociace nestátních organizací

Upozornění

E-mailové a webové dotazy týkající se problematiky řízení motorových vozidel pod vlivem OPL jsou vyřizovány ve lhůtě do pěti pracovních dnů.

Sekce primární prevence A.N.O. Sekce harm reduction A.N.O. Sekce terapeutických komunit A.N.O. Sekce intenzivní ambulantní a následné péče A.N.O. Sekce drogových služeb ve vězení A.N.O. Právní poradna A.N.O.